Каталог товарів
Список порожній

Ласкаво просимо в офіційний
інтернет-магазин Kela

Або увійдіть як користувач

Оплата

Оплата готівкою

 • Оплатити готівкою при отриманні товару можна: кур'єру, в точці самовивозу, або післяплатою в будь-якому відділенні «Нової пошти».

Повернення грошей при оплаті готівкою

 • У разі якщо оплата за товар здійснювалася готівкою в м.Києві (кур'єру, чи в магазині) повернення коштів відбувається в шоурумі за адресою ТРЦ «Городок» пр. Степана Бандери (Московський), 9.
 • У разі якщо оплата товару здійснювалася післяплатою в відділенні «Нової пошти», повернення коштів відбувається на карту покупця банківським переказом на підставі заяви покупця, яку він надсилає електронним листом. Приклад заяви відправляє менеджер магазину за запитом клієнта. Повернення грошей за заявою відбувається в строк від одного до трьох банківських днів.

Детальніше про умови повернення та обміну товару можна ознайомитися в розділі «Гарантія та сервіс».  

Оплата за допомогою платіжного терміналу Приват банку

 • В інтерфейсі терміналу Приват банку виберіть рубрику «Банківські та страхові операції», в наступному вікні виберіть іконку «Відправити платіж за реквізитами». При виборі цієї іконки на екрані з'явиться поле для введення розрахункового рахунку. Після внесення даних розрахункового рахунку відобразиться вікно з реквізитами нашої компанії в яке необхідно ввести номер рахунку та суму замовлення. Наступним кроком необхідно підтвердити інформацію і внести оплату. В кінці оплати ви отримаєте чек про оплату.

Повернення грошей при оплаті через платіжний термінал Приват банку

 • Повернення грошей за покупку оплачену через термінал Приват банку здійснюється на карту покупця через банківський переказ на підставі заяви покупця, яку він надсилає електронною поштою. Приклад заяви відправляє менеджер магазину за запитом клієнта. Термін повернення грошей за заявою 1-3 банківських дня.

Детальніше про умови повернення та обміну товару можна ознайомитися в розділі «Гарантія та сервіс».  

Оплата банківською картою Приват 24, Visa і MasterCard

 • Оплатити товар можна банківською картою після оформлення замовлення через корзину сайту, а також через термінал безпосередньо в магазині при отриманні товару.

Для власників карт Приват банку діють програми «Оплата частинами» і «Миттєва Розстрочка».

Повернення грошей при оплаті банківською картою Приват 24, Visa і MasterCard

 • Повернення грошей при оплаті товару банківською карткою здійснюється на карту покупця банківським переказом на підставі заяви покупця, яку він надсилає електронною поштою. Приклад заяви відправляє менеджер магазину за запитом клієнта. Термін повернення грошей за заявою 1-3 банківських дня.

Детальніше про умови повернення та обміну товару можна ознайомитися в розділі «Гарантія та сервіс».  

Оплата за безготівковим розрахунком для юридичних і фізичних осіб

 • Після оформлення замовлення на сайті ви отримуєте на електронну пошту рахунок-фактуру, який діє протягом 3-х робочих днів. На час дії рахунку товар буде зарезервовано для вас.
 • Для коректного оформлення видаткових документів і реєстрації податкових накладних необхідно надати скан-копії наступних документів:

- копію або скан-копію документа про реєстрацію в ЄДРПОУ,- свідоцтво або виписку платника ПДВ (якщо покупець платник ПДВ),- інформацію про розрахунковий рахунок і чинного директора в разі підписання договору (договір на разові поставки може укладатися за бажанням покупця).Шаблон договору вам відправить менеджер магазину по електронній пошті.

 • Юридичним особам товар відпускається після отримання грошей на розрахунковий рахунок та за фактом надання правильно заповненої довіреності (якщо товар отримує співробітник компанії). Обмін документами проводиться безпосередньо в магазині в момент отримання товару, або поштою.
 • Податкова накладна реєструється протягом 2-5 днів з моменту настання 1-ї події оплати або відвантаження

У разі виникнення питань щодо оформлення безготівкової оплати Ви можете звернутися безпосередньо в бухгалтерію підприємства по телефону (044) 599 92 62. Процедура повернення грошей при оплаті за безготівковим розрахунком для юридичних осіб

 • Повернення грошей юридичним особам здійснюється за безготівковим розрахунком. Сума придбаного товару, згідно РН, повертається на рахунок покупця протягом 1-3 банківських днів за фактом одержання листа про повернення від компанії покупця і повернення самого товару. У листі повинні бути чітко вказані такі дані: найменування компанії, код ЄДРПОУ, розрахунковий рахунок, банк, МФО банку, сума повернення, печатка і підпис посадових осіб (що мають право підпису).
 • Компанія покупець отримує і підписує зворотні накладні. Коригування до податкової накладної реєструються в термін: 2-3 дня з моменту отримання оригіналу поворотної накладної.

Детальніше про умови повернення та обміну товару можна ознайомитися в розділі «Гарантія та сервіс».

Назад
Корзина
Корзина ещё пустая
Назад
Сравнение
Список порожній