Каталог товарів
Список порожній

Ласкаво просимо в офіційний
інтернет-магазин Kela

Або увійдіть як користувач

Пательні гриль

Товарів на сторінці
Сортировка
Фільтри

Листи гриль від Kela

Для того, щоб приготувати найсмачніші страви в духовці, найкращої сучасною плити з гратами буде недостатньо. Не менш важливо вибрати для неї спеціальний лист гриль для духовки, який дозволить якісно обсмажувати м'ясо, овочі і навіть піцу при високій температурі, не спалюючи їх в процесі. У Києві ви, звичайно, без проблем можете купити найпростіший, чавунний. Однак, практично ніколи немає гарантії, що навіть при найбільш доступній ціні такий аксесуар виявиться порівняним за якістю з фірмовими листами для запікання від компанії Kela – виробника обладнання та аксесуарів для кухні.

Дані моделі спеціально розроблялися для використання з будь-якими типами плит, в тому числі з індукційними, не містять в складі ніяких шкідливих речовин, здатних проникати в їжу, а також відзначаються стійкістю до температур до 230-260 ° C (не дивно, тому що лист алюмінієвий) і до зовнішнього впливу. Випадкові подряпини їм точно не страшні. До речі, сам матеріал володіє ще одною важливою якістю – малою вагою, що істотно полегшує використання. Просто порівняйте з масивним чавунним! І навіть керамічний лист-гриль не настільки гарний у цьому сенсі. А, наприклад, моделі з нержавіючої сталі не мають антипригарного покриття та несумісні з печами індукційного типу. Без сумніву, листи-гриль від Kela, є ще одним втіленням справжньої німецької якості. Вони напевно стануть відмінним і практично незамінним доповненням до звичайних сковорідок, та просто обов'язковими до придбання!

Продукція компанії постачається в Україну безпосередньо від виробника з Німеччини, сертифікована за нормами і стандартами Євросоюзу. Каталог товарів на сайті нашого інтернет-магазину регулярно поповнюється новинками, отже не забувайте стежити за оновленнями. А також залишати власні відгуки, щоб ділитися враженнями з іншими користувачами. Зробити це можна на сторінці опису конкретної моделі.

Назад
Корзина
Корзина ещё пустая
Назад
Сравнение
Список порожній