Про компанію Kela Україна - Фото 1 Каталог товарів
Список порожній
Про компанію Kela Україна - Фото 73

Ласкаво просимо в офіційний
інтернет-магазин Kela

Або увійдіть як користувач
Telegram glo

О компании

KELA — КОМПАНІЯ З СІМЕЙНИМИ ТРАДИЦІЯМИ

KELA — німецька компанія з більш ніж 115-річною історією виробництва і реалізації високоякісного кухонного посуду, товарів для кухні і ванної кімнати. Невеликий бізнес, заснований двома братами в 1903 році, згодом став значущою міжнародною компанією, в якій сімейні цінності і традиції знаходять своє відображення в продукції, що випускається. Безперервний розвиток, інновації, власні розробки та висока якість характеризують компанію сьогодні.


ОСОБЛИВОСТІ ТОВАРІВ

Продукція KELA відрізняється не тільки німецькою якістю, але і екологічністю і безпечністю, адже при її виготовленні використовуються кращі матеріали:

- харчова нержавіюча сталь 18/10;

- бамбук, що відомий своїми антибактеріальними властивостями;

- харчовий пластик;

- високоякісні антипригарні покриття.

KELA прагне надати практичні і функціональні рішення для кухні і ванної кімнати. Моделі об'єднані в серії з лаконічними назвами (KELA Calido, KELA Stratum, KELA Kerros і ін.), щоб покупцеві було зручніше вибирати відповідні вироби в одному стилі, які гармонійно поєднуються один з одним.


ЦІЛІ КОМПАНІЇ

Виявляти тенденції на світовому ринку, створювати практичні, інноваційні продукти з відчутною вигодою для клієнтів і безперервно розвиватися - ось цілі компанії, які KELA успішно реалізує протягом багатьох років. Екологічно свідоме використання ресурсів та енергії при виробництві продукції KELA, скорочення забруднюючих речовин і упор на довгострокову якість продукції, також, важлива місія компанії по відношенню до навколишнього середовища і суспільства.


KELA У СВІТІ

На сьогоднішній день продукція KELA представлена більш ніж в 80-ти країнах світу. Щорічно асортимент переглядається і адаптується до сучасних тенденцій на ринку. Кухонний посуд KELA широко представлений на важливих національних і міжнародних виставках. Фірмові магазини KELA відкриті в Європі, Китаї, Мексиці і багатьох інших країнах.

KELA — це німецька якість.

KELA — це сімейні цінності.

KELA — це кращий вибір.

Назад
Корзина
Корзина ещё пустая
Назад
Сравнение
Список порожній