Харчові контейнери і ємності KELA | Купити контейнер для зберігання в Києві, магазин Kela в Україні - Фото 1 Каталог товарів
Список порожній
Харчові контейнери і ємності KELA | Купити контейнер для зберігання в Києві, магазин Kela в Україні - Фото 73

Ласкаво просимо в офіційний
інтернет-магазин Kela

Або увійдіть як користувач
Telegram glo

Зберігання продуктів

Зберігайте продукти у ємностях Kela

Зберігання продуктів є не тільки частиною порядку на кухні в аспекті чистоти, але і збереженням всіх смакових якостей, які властиві тим чи іншим інгредієнтам. Компанія Kela, озброївшись німецькою якістю та надійністю, підтвердженою роками і величезним досвідом у створенні якісного посуду, створила прилади в даній категорії ідеально збалансованими і практичними.

Особливості зберігання в контейнерах та ємностях   Kela

Всі крупи, чай, кава, повинні бути герметично закриті, не пропускаючи світла, вологи і повітря, для всього вищесказаного підійдуть контейнери для сипучих. Вершкове масло краще тримати в маслянках, зберігаючи аромат і смак продукту. Десерти, такі як торти, краще тримати під спеціальним ковпаком-тортівницями. Даний посуд не тільки зберігає всі смакові якості, але й уберігає продукт від сторонніх запахів і засихання від контакту продукту з повітрям. Хлібниці відповідають за збереження хліба і випічки. Ковпаки для сиру гарантують захист від повітря будь-якого виду сиру, продовжуючи йому строк придатності при використанні.

Варто так само відзначити, що весь посуд для зберігання від компанії Kela, створена виключно з надійних і гіпоалергенних матеріалів.

Назад
Корзина
Корзина ещё пустая
Назад
Сравнение
Список порожній