Прихватки для кухні KELA | Купити прихватку рукавичка на кухню в Києві, магазин Kela в Україні - Фото 1 Каталог товарів
Список порожній
Прихватки для кухні KELA | Купити прихватку рукавичка на кухню в Києві, магазин Kela в Україні - Фото 73

Ласкаво просимо в офіційний
інтернет-магазин Kela

Або увійдіть як користувач
Telegram glo

Прихватки

Товарів на сторінці
Сортировка
Фільтри
  • Фільтри
  • Ціна
    -
  • Колекція
  • Тип прихватки
  • Колір
  • Матеріал

Класичні прихватки та прихватки-рукавиці Kela

Для початку пара слів про те, в яких ситуаціях можуть стати в нагоді кухонні прихватки. А таких ситуацій безліч. Перерахуємо тільки найпоширеніші: вийняти з духовки розігріте деко, зняти з вогню газової плити каструлю з металевими ручками, дістати з мікрохвильової печі розігріту тарілку з супом, очистити від фольги щойно запечену картоплю. Цей список можна продовжувати та й продовжувати. Зрозуміло, що у всіх перерахованих випадках прихватку можна замінити першим-ліпшим шматком ганчірки, що підвернувся під руку, кухонним рушником або ж серветкою. Але ризик обпалити руки при цьому зростає багаторазово. Тож чи варто ризикувати своїм здоров'ям, якщо у продажу є спеціально пристосовані для такої роботи кухонні прихватки. Особливо, якщо це щільні, якісні та надійні прихватки від німецького виробника посуду та кухонного приладдя – компанії Kela, а купити прихватки і рукавиці для кухні Kela можна на даному сайті по хорошій вартості.

Якісні немецькі прихватки і рукавиці для кухні Kela в широкому ассортименті

Розберемо трохи докладніше два основні види кухонних прихваток, які представлені в нашому інтернет-магазині. Вони найпопулярніші серед покупців. Це прихватки класичні, квадратної форми та прихватки-рукавиці для безпечного контакту з найбільш розігрітими поверхнями. Класичні квадратні прихватки призначені для роботи з посудом невеликого розміру, легкими та не дуже гарячими каструлями, сковорідками, тарілками. Розраховані такі прихватки на короткочасний (як правило, до 30 секунд) контакт із прогрітою поверхнею посуду. Такі прихватки не рекомендується використовувати в духових шафах, де існує небезпека опіку тильної сторони пальців та кистей рук. При роботі з розпеченими в духовці деками і гусятницями, важкими і громіздкими каструлями, для контакту з прогрітою поверхнею без обмеження за часом були спеціально створені товстіші та щільніші, такі що захищають не тільки пальці та долоні, але й кисті рук з усіх боків, прихватки-рукавиці. З цими прихватками не страшна будь-яка робота на кухні, пов'язана з ризиком отримати термічні опіки.

Всі перераховані вище прихватки торгової марки Kela, як класичні, так і прихватки-рукавиці, виготовлені виключно з натуральних матеріалів (100% бавовни). Перед запуском у виробництво всі вони пройшли багаторівневу перевірку на безпеку та надійність, а також суворий контроль якості безпосередньо в процесі їх виготовлення. Прихватки Kela ідеально підходять як для домашньої кухонної роботи, так і для професійного використання на кухнях у кафе та ресторанах. Купити кухонні прихватки Kela можна буквально в один клік, прямо тут, у нашому офіційному інтернет-магазині. Для цього на сторінці з вибраним товаром є відповідна кнопка. Покупка у нас це насамперед гарантія якості та оригінальності будь-якої продукції Kela, у тому числі й кухонних прихваток. Крім того, наш інтернет-магазин гарантує своїм покупцям безкоштовну доставку по Україні, у будь-яке відділення обраної вами транспортної або поштової компанії.

Назад
Корзина
Корзина ещё пустая
Назад
Сравнение
Список порожній