Готуємо з друзями | Kela.UA - Фото 1 Каталог товарів
Список порожній
Готуємо з друзями | Kela.UA - Фото 73

Ласкаво просимо в офіційний
інтернет-магазин Kela

Або увійдіть як користувач
Telegram glo

Готуємо з друзями

Готуємо з друзями – готуємо з KELA!

Коли за столом збирається компанія — не важливо, чи друзі це, чи члени сім'ї — у такі моменти дуже хочеться не лише смачно поїсти, а ще й весело та цікаво провести час. Адже ніщо так не поєднує людей за одним столом, як спільна участь у приготуванні страв, які пізніше будуть ними з'їдені. Тому в нашій категорії товарів KELA "Готуємо з друзями" зібрані раклетниці та набори для фондю, розраховані під різні способи приготування їжі, що відрізняються один від одного і за дизайном, і за функціональними можливостями, і за ціною. Тому кожен із наших клієнтів зможе купити ракетницю або набір для фондю саме такого типу, який буде потрібно.
Тепер дещо підродніше про кожну підкатегорію з розділу "Готуємо з друзями". Набори для фондю, як бачимо з назви, створені спеціально для приготування цієї надзвичайно популярної останнім часом страви швейцарської кухні. У наборах для фондю від німецької компанії KELA можна готувати як сирний фондю, так і фондю з розплавленим на вогні молочним шоколадом. Сирне фондю готується з твердого сиру або набору сирів різних сортів і твердості, іноді з додаванням вина або міцніших спиртових напоїв, а також крохмалю, часнику, мускатного горіха та інших прянощів. Будь-яке фондю готується на відкритому вогні в спеціально створеному під нього жаростійкому посуді, який у самій Швейцарії називається какелон. І у нас, і в Європі фондю готують одразу на кілька людей, у компанії часто роблять це прямо на столі, за яким зібралися гості. Коли сир або шоколад повністю розплавляються, тоді присутні беруть довгі тонкі виделки, нанизують на них шматочки хліба або вареної картоплі (для сирного фондю) або ж фрукти (для фондю шоколадного) і занурюють все це в рідку масу, що утворилася.
Що ж до ракетниць, то це поки що не такий популярний спосіб приготування їжі в колі друзів, як фондю, але з кожним роком і він все більше й більше завойовує популярність у нашій країні. Раклітниці – це свого роду симбіоз настільного безпечного грилю та міні-жарівні. Раклітниці найчастіше мають двоярусну конструкцію, що дозволяє одночасно приготувати і основну страву на гриль-плиті з каменю або металу, і розплавити сир, розігріти соус або запекти щось на гарнір. При цьому соуси або гарніри готуються порційно, з розрахунку одна порція на одну особу. На відміну від фондю страви на ракетницях готуються не на відкритому вогні, а за допомогою електричних нагрівальних елементів.
Купити набори для фондю, як і раклетниці-гриль, можна на нашому офіційному сайті, де продаються виключно фірмові та оригінальні товари німецької компанії KELA. Всі товари на нашому сайті, у тому числі й товари з категорії "Готуємо з друзями", сертифіковані в нашій країні, а також проходять суворий контроль якості представниками компанії на заводах-виробниках. Тому ви можете бути впевнені в тому, що купуючи продукцію KELA в офіційному інтернет-магазині, ви купуєте товари справжньої німецької якості.

Назад
Корзина
Корзина ещё пустая
Назад
Сравнение
Список порожній