Каталог товарів
Список порожній

Ласкаво просимо в офіційний
інтернет-магазин Kela

Або увійдіть як користувач

Овочечистки

Товарів на сторінці
Сортировка
Фільтри
  • Фільтри
  • Ціна
    -
  • Довжина
  • Колір
  • Матеріал
  • Колекція
  • Ширина

Овочечистки — це зручно, швидко та економно

Овочечистки — відносно нещодавно винайдена кухонне приладдя, яке значно спрощує процес очищення від шкірки овочів та фруктів перед їх приготуванням або вживанням. Овочечистка була винайдена у Німеччині у другій половині ХІХ століття. Спочатку головним її призначенням було очищення овочів та фруктів (яблук, груш, моркви) безпосередньо за столом, під час трапези. Тому довгий час овочечистка вважалася столовим прибором, а не кухонним приладдям. З Німеччини овочечистка перекочувала до Франції, де набула ще більшої популярності. Пізніше, вже у ХХ столітті, разом зі світовою популярністю французької кухні, набула всесвітнього поширення й овочечистка. Французькі кухарі називали овочечистки «економками», і робили це з двох причин: за можливість заощадити час на очищення овочів та фруктів та за можливість зберегти більшу кількість м'якоті, тому що овочечистка зрізає шкірку набагато тоншим шаром, ніж це робить ніж.

Сучасні вчені підрахували, що використання овочечистки замість класичного ножа зменшує кількість харчових відходів на чверть і зберігає в овочах і фруктах більшу частину соку, а з ним і вітаміни, і корисні мікроелементи. Ще одна перевага овочечистки перед кухонними ножами – це її абсолютна безпека. Під час роботи з овочечисткою цілком виключені випадкові порізи та проколи шкірних покровів на руках, як це періодично трапляється при використанні звичайного ножа. Секрет безпеки овочечисток криється в її особливій конструкції. І хоч сама конструкція овочечисток може дещо відрізнятися (наприклад, овочечистки бувають горизонтальними і вертикальними), але при цьому принцип роботи овочечистки завжди один і той самий. Шкірка овочів чи фруктів зрізається вузьким краєм здвоєного леза. При цьому величина жолобка між двома лезами безпосередньо впливає на товщину зрізу. Розташування самих лез - горизонтальне або вертикальне - ніяк не впливає на якість очищення і товщину зрізу. Така різноманітність існує виключно для зручності самих користувачів. І хоч обидва варіанти овочечисток на відмінно справляються з очищенням будь-яких овочів та фруктів з гладкою шкіркою, все ж таки за відгуками деяких професійних кухарів, вертикальними овочечистками зручніше чистити овочі та фрукти округлої форми: яблука, груші, круглі картоплини, а горизонтальною овочечисткою — овочі та фрукти довгасті: огірки, кабачки, моркву.

Представлені на нашому сайті овочечистки німецького виробника посуду та кухонного приладдя – компанії Kela, відомі в Європі своєю якістю та практичністю. Зручна рукоятка, гостре, рухоме збалансоване лезо, висока якість металу і сучасний дизайн - ось що відрізняє овочечистки Kela від іншого подібного кухонного приладдя. У нас в асортименті є як горизонтальні, так і вертикальні овочечистки. Купити їх ви можете за лічені хвилини буквально в один клік. Чому потрібно купувати саме у нас? Ми офіційний інтернет-магазин, тому гарантуємо оригінальність та німецьку якість овочечисток, так само як і решти продукції Kela, представленої у нас на сайті.

Назад
Корзина
Корзина ещё пустая
Назад
Сравнение
Список порожній