Овочечистки KELA | Купити ручну Овочечистка в Києві, магазин Kela в Україні - Фото 1 Каталог товарів
Список порожній
Овочечистки KELA | Купити ручну Овочечистка в Києві, магазин Kela в Україні - Фото 73

Ласкаво просимо в офіційний
інтернет-магазин Kela

Або увійдіть як користувач
Telegram glo

Овочечистки

Товарів на сторінці
Сортировка
Фільтри
  • Фільтри
  • Ціна
    -
  • Довжина
  • Колір
  • Матеріал
  • Колекція
  • Ширина

Овочечистки — це зручно, швидко та економно

Овочечистки — відносно нещодавно винайдена кухонне приладдя, яке значно спрощує процес очищення від шкірки овочів та фруктів перед їх приготуванням або вживанням. Овочечистка була винайдена у Німеччині у другій половині ХІХ століття. Спочатку головним її призначенням було очищення овочів та фруктів (яблук, груш, моркви) безпосередньо за столом, під час трапези. Тому довгий час овочечистка вважалася столовим прибором, а не кухонним приладдям. З Німеччини овочечистка перекочувала до Франції, де набула ще більшої популярності. Пізніше, вже у ХХ столітті, разом зі світовою популярністю французької кухні, набула всесвітнього поширення й овочечистка. Французькі кухарі називали овочечистки «економками», і робили це з двох причин: за можливість заощадити час на очищення овочів та фруктів та за можливість зберегти більшу кількість м'якоті, тому що овочечистка зрізає шкірку набагато тоншим шаром, ніж це робить ніж, а купити ручні овочечистки Kela можна в цьому інтернет магазині.

Ручні овочечистки Kela незамінний помічник на кухні любої домогосподарки

Сучасні вчені підрахували, що використання овочечистки замість класичного ножа зменшує кількість харчових відходів на чверть і зберігає в овочах і фруктах більшу частину соку, а з ним і вітаміни, і корисні мікроелементи. Ще одна перевага овочечистки перед кухонними ножами – це її абсолютна безпека. Під час роботи з овочечисткою цілком виключені випадкові порізи та проколи шкірних покровів на руках, як це періодично трапляється при використанні звичайного ножа. Секрет безпеки овочечисток криється в її особливій конструкції. І хоч сама конструкція овочечисток може дещо відрізнятися (наприклад, овочечистки бувають горизонтальними і вертикальними), але при цьому принцип роботи овочечистки завжди один і той самий. Шкірка овочів чи фруктів зрізається вузьким краєм здвоєного леза. При цьому величина жолобка між двома лезами безпосередньо впливає на товщину зрізу. Розташування самих лез - горизонтальне або вертикальне - ніяк не впливає на якість очищення і товщину зрізу. Така різноманітність існує виключно для зручності самих користувачів. І хоч обидва варіанти овочечисток на відмінно справляються з очищенням будь-яких овочів та фруктів з гладкою шкіркою, все ж таки за відгуками деяких професійних кухарів, вертикальними овочечистками зручніше чистити овочі та фрукти округлої форми: яблука, груші, круглі картоплини, а горизонтальною овочечисткою — овочі та фрукти довгасті: огірки, кабачки, моркву.

Представлені на нашому сайті овочечистки німецького виробника посуду та кухонного приладдя – компанії Kela, відомі в Європі своєю якістю та практичністю. Зручна рукоятка, гостре, рухоме збалансоване лезо, висока якість металу і сучасний дизайн - ось що відрізняє овочечистки Kela від іншого подібного кухонного приладдя. У нас в асортименті є як горизонтальні, так і вертикальні овочечистки. Купити їх ви можете за лічені хвилини буквально в один клік. Чому потрібно купувати саме у нас? Ми офіційний інтернет-магазин, тому гарантуємо оригінальність та німецьку якість овочечисток, так само як і решти продукції Kela, представленої у нас на сайті.

Назад
Корзина
Корзина ещё пустая
Назад
Сравнение
Список порожній