Настінний годинник KELA | Купити настінні годинники в Києві, магазин Kela в Україні - Фото 1 Каталог товарів

Працюємо в блекаут

Список порожній
Настінний годинник KELA | Купити настінні годинники в Києві, магазин Kela в Україні - Фото 73

Ласкаво просимо в офіційний
інтернет-магазин Kela

Або увійдіть як користувач

Настінні годинники

Товарів на сторінці
Сортировка
Фільтри
  • Фільтри
  • Ціна
    -
  • Колір
  • Матеріал
  • Діаметр
  • Висота

Настінні годинники від німецького виробника Kela

Як відомо, настінні годинники поділяються на три основні категорії: механічні, електромеханічні (кварцові) та електронні. Основна відмінна риса механічного годинника — наявність у ньому маятника та пружини. Без цих двох деталей робота механічного годинника була б неможливою. Механічний годинник більш довговічний і, як правило, ремонтопридатний. Але здебільшого поступається у плані точності електронним та кварцовим. Крім того, потребує постійного обслуговування.

У кварцовому годиннику механізм приводиться в дію кристалом кварцу. І якщо в основі механічного годинника лежать маятник і пружина, то в основі кварцового годинника — кварцовий генератор коливань та кварцовий резонатор. Коливання кварцового генератора відрізняються дуже високою стабільністю частоти, звідси і точність ходу кварцового годинника. Активується вся ця система за допомогою елемента живлення - простої пальчикової батареї. Якщо раптом кварцовий годинник почав відставати, достатньо замінити в ньому батарейку і він відновить свій точний хід.

Електронний годинник, і про це мало хто знає, за своїм змістом теж кварцовий. Тільки в тут імпульси кварцового генератора обробляються за допомогою мікросхеми та видаються на екран у вигляді чисел. Але зазвичай прийнято називати такі годинники не кварцовими, а електронними. Назва ж "кварцовий годинник" у свідомості багатьох людей закріпилася за електромеханічним годинником, де час показано стрілками на циферблаті, а не цифрами на дисплеї. Купити такий годинник Kela можна в нашому інтернет магазині.

Настінний годинник Kela

Який годинник вибрати — справа смаку кожного конкретного покупця, тому що кожна категорія настінних годинників має як плюси, так і мінуси. Про плюси та мінуси механічного годинника було згадано кількома абзацами вище. Тепер кілька слів про позитивні та негативні сторони кварцового (електромеханічного) годинника. Головна перевага такого годинника — виняткова точність ходу. Також до позитивних якостей відносяться невелика вага, порівняно низька ціна, невибагливість. Кварцовий годинник не вимагає спеціального обслуговування; досить просто один раз на кілька місяців міняти батарейку.

Мінус кварцових годинників по суті один — вони практично неремонтопридатні. У разі поломки простіше і дешевше купити новий годинник (або нову начинку до нього), ніж відремонтувати те, що зламалось. Тому при покупці кварцового годинника дуже важливо вибрати якісну модель від перевіреного виробника. Адже саме від якості кварцового настінного годинника безпосередньо залежатиме термін служби. І тут вам на допомогу прийде німецька компанія Kela – відомий у Європі виробник із чудовою репутацією. Продукція торгової марки Kela славиться своєю неперевершеною німецькою якістю та водночас доступними цінами. І щоб бути впевненими на 100%, що купуючи товари Kela, ви отримаєте саме оригінальну продукцію, а не дешевий контрафакт, купувати товари торгової марки Kela найкраще у нашому офіційному фірмовому інтернет-магазині Kela. Ми гарантуємо вам оригінальність усієї продукції Kela. Крім того, ми готові безкоштовно доставити куплений вами товар в будь-який регіон України.

Назад
Корзина
Корзина ещё пустая
Назад
Сравнение
Список порожній