Штопори, відкривачки для вина KELA | Купити відкривачку для пляшок в Києві, магазин Kela в Україні - Фото 1 Каталог товарів
Список порожній
Штопори, відкривачки для вина KELA | Купити відкривачку для пляшок в Києві, магазин Kela в Україні - Фото 73

Ласкаво просимо в офіційний
інтернет-магазин Kela

Або увійдіть як користувач
Telegram glo

Штопори і відкривачки

Товарів на сторінці
Сортировка
Фільтри
  • Фільтри
  • Ціна
    -
  • Колір
  • Матеріал
  • Колекція
  • Довжина

Штопори Kela — практичність та якість

Як тільки з'явилися перші коркові пробки для пляшок з вином, тут же виникло і питання, як витягти таку пробку, не пошкодивши шийку пляшки. До середини 18 століття пляшки з вином відкривали, відсікаючи верхню частину пляшки. Так тривало доти, доки не було запатентовано першого штопора, який отримав у народі назву "сталевий черв'як" або "пляшковий гвинт". Згодом простий спіралеподібний штопор удосконалили і на початку 20 століття у продажу з'явився так званий "ніж сомельє" - двоступінчастий штопор з одним важелем і упором на шийку пляшки. Але користуватися таким штопором, як і раніше, було не дуже зручно, я на світ з'явилася найвдаліша модифікація — штопор-метелик. За своєю конструкцією він чимось нагадує ніж сомельє, тільки ручок у такого штопора дві, а не одна. В наші дні це найпопулярніша модель штопорів у всьому світі. Називається такий штопор метеликом, тому що в процесі вкручування спіралі в пробку важелі піднімаються подібно до крилам метелика. Щоб відкрити таким штопором пляшку, потрібно вкрутити спіраль по центру пробки, а потім натиснути на крила-важелі штопора, і завдяки упору в шийку спіраль почне підніматися вгору разом із корковою пробкою. Штопор-метелик не руйнує пробку. Після вилучення залишиться тільки згвинтити її зі спіралі, і можна буде використовувати пробку повторно, якщо виникне потреба закупорити недопиту пляшку, а купити штопори і відкривачки для вина Kela можна в цьому інтернет магазині.

Штопори Kela важливий атрибут на сучасній кухні

Це найпростіша у використанні модель штопора, що дозволяє відкрити пляшку вина навіть недосвідченій людині, оскільки процес вилучення винної пробки таким штопором не потребує особливих навичок або фізичної сили. Саме такі, зручні та практичні штопори випускає компанія Kela – відомий німецький виробник посуду та кухонного приладдя. У прагненні дати своїм покупцям тільки найкраще, ми включили в асортимент категорії товарів "Штопори та відкривалки" лише найнадійніші та перевірені часом товарні позиції. Навіщо шукати компроміси, купуючи штопори інших виробників за тією ж ціною, а іноді й суттєво дорожче, якщо є штопори Kela – справжня неперевершена німецька якість за порівняно невелику вартість. Усі штопори та відкривачки для пляшок, що випускаються компанією Kela, у процесі виробництва проходять багаторівневий контроль якості, що дозволяє практично повністю виключити заводський шлюб. Штопори Kela можуть експлуатуватися з максимальною інтенсивністю, тому підходять як для домашнього використання, так і для професійного, в барах і ресторанах, барменами і офіціантами. Купити штопор Kela можна прямо тут, у нашому офіційному інтернет-магазині. Зробити це дуже просто, у тому числі і в один клік. Кожному, хто купив штопор, так само як і будь-яку іншу продукцію торгової марки Kela, ми гарантуємо оригінальність товару (ніяких підробок в офіційному інтернет магазині немає і бути не може), а також безкоштовну доставку по Києву та по Україні кур'єрською службою або одним з поштових сервісів.

Назад
Корзина
Корзина ещё пустая
Назад
Сравнение
Список порожній