Підставки і тримачі KELA | Купити підставки і тримачі для кухні в Києві, магазин Kela в Україні - Фото 1 Каталог товарів

Працюємо в блекаут

Список порожній
Підставки і тримачі KELA | Купити підставки і тримачі для кухні в Києві, магазин Kela в Україні - Фото 73

Ласкаво просимо в офіційний
інтернет-магазин Kela

Або увійдіть як користувач

Підставки і тримачі

Товарів на сторінці
Сортировка
Фільтри
  • Фільтри
  • Ціна
    -
  • Матеріал
  • Колір
  • Колекція

Німецька якість підставок та власників KELA

"Підставки та тримачі" — за цією всеосяжною назвою маса корисних у побуті та на кухні предметів. Ми їх часто називаємо кухонними дрібницями, хоча, якщо розібратися, стає ясно, що на кухні, як і в коханні, дрібниць не буває. Будь-яке кухонне приладдя має своє призначення і рано чи пізно обов'язково знадобиться. І як прикро буде, якщо в потрібний момент його не опиниться під рукою. Тому краще купити кухонне приладдя заздалегідь, і навіть про запас, аніж потім жалкувати про те, що не купили. Належать ці слова так само й до підставок і тримачів. Тож давайте розберемося, що ховається за цією загальною назвою, що саме готовий запропонувати своїм покупцям відомий німецький виробник посуду та кухонного приладдя — компанія KELA.

На нашому офіційному сайті в категорію "Підставки та тримачі" включено три основні види продукції. Це підставки під гаряче, підставки під кухарську ложку та тримачі для одноразових кухонних рушників. Розберемо ці групи товарів трохи докладніше. Отже, підставки під гаряче. Мабуть, найнеобхідніша річ на кухні з усіх представлених у цій категорії. Кожен, хто хоч одного разу стояв біля кухонної плити, знає: без підставок під гаряче каші не зварити; і в прямому, і в переносному сенсі. Як правило, підставки під гаряче виготовляються із металу, дерева або поліестеру. Перші два варіанти хороші тим, що дають повітрю вільно циркулювати під гарячим посудом, тим самим швидко охолоджуючи його. А підставки з поліестеру відрізняються своєю м'якістю та еластичністю, а значить гарантовано не залишать слідів ні на стільниці, ні на поверхні самого посуду. Тому вони особливо актуальні для застосування на столах зі скляною стільницею та для посуду з полірованою поверхнею. Також до цієї групи товарів відносяться і підставки під чашки з гарячими напоями. Вони потрібні не тільки для того, щоб не зіпсувати меблі, а й щоб не залишати характерних круглих слідів на поверхні столу. Придбати такі кухонні підставки і тримачі Kela можливо в нашому інтернет магазині.

Кухонні підставки і тримачі Kela високої якості

Наступні дві групи товарів дещо специфічні (не всі користуються паперовими рушниками, деяким зручно покласти кухарську ложку просто на одну з тарілок). Але й вони користуються все більшою та більшою популярністю у любителів готувати самостійно. Воно й зрозуміло: навіщо шукати компромісні рішення, якщо можна отримати ідеальний варіант без особливих труднощів і за відносно невеликі гроші. Що стосується підставок під кухарські ложки, то вони в основному виготовляються з нержавіючої сталі (сучасніші, легкі моделі) і з глазурованої кераміки (класичні масивні підставки). Серед тримачів для паперових рушників вибір матеріалів ще різноманітніший. Тут і нержавіюча сталь із хромованим покриттям, і пластик ріного гатунку, і деревина. Але об'єднує всі ці товари одне — відома на увесь світ, непорушна німецька якість. Додайте до цього ще виняткову практичність та привабливий зовнішній вигляд, і стане ясно: кращих підставок та тримачів, ніж підставки та тримачі компанії KELA вам не знайти! Ну і звичайно краще придбати оригінальну продукцію в нашому офіційному інтернет-магазині KELA, аніж з ризиком отримати підробку в сторонніх інтернет-магазинах.

Назад
Корзина
Корзина ещё пустая
Назад
Сравнение
Список порожній