Яйцерізки KELA | Купити яйцерезка в Києві, магазин Kela в Україні - Фото 1 Каталог товарів
Список порожній
Яйцерізки KELA | Купити яйцерезка в Києві, магазин Kela в Україні - Фото 73

Ласкаво просимо в офіційний
інтернет-магазин Kela

Або увійдіть як користувач
Telegram glo

Яйцерізки

Товарів на сторінці
Сортировка
Фільтри
  • Фільтри
  • Ціна
    -
  • матеріал
  • Висота
  • Діаметр

Найкращі яйцерізки - німецькі

Яйцерізки були винайдені та запатентовані в Німеччині, на самому початку ХХ століття, але й до наших днів саме німецькі яєрізки вважаються найзручнішими та найнадійнішими у світі. Класичні яйцерізки складаються з двох частин: нижня служить основою, і вона нерухома, в ній є заглиблення за формою курячого яйця і прорізи у відповідь, куди опускаються ріжучі струни. Верхня частина яйцерізки виконує роль ножа, кріпиться на петлях, під час роботи опускається і піднімається, прорізаючи зварене круто та очищене яйце тонкими міцними сталевими струнами. При одноразовому впливі на робочу частину яйцерізки, яйце розрізається на кілька рівних по товщині скибочок, але так само за бажанням яйце можна нарізати ще й кубиками. Для цього потрібно розрізане скибочками яйце повернути на 180 градусів і повторно опустити верхню частину яйцерізки з ріжучими струнами. Нарізування відбувається швидко і дуже просто. До речі, нарізати яйцерізкою можна не лише варені яйця. Її струни-ножі з легкістю наріжуть акуратними та красивими скибочками полуницю, банан, ківі, плавлений сирок, будь-які інші м'які продукти, які погано ріжуться ножем та взагалі не ріжуться слайсером, тому купити яйцерізки Kela увлком слушне рышення.

Яйцерізки для яєць Kela важливий атрибут для кожної кухні

Відмінність яйцерізок від німецького виробника посуду та кухонного начиння – компанії Kela полягає у їх винятковій якості (це стосується і якості збирання, і якості самого матеріалу) та у привабливому сучасному дизайні. Якщо говорити докладніше про якість продукції Kela, воно контролюється фахівцями з Німеччини на всіх етапах виробництва: від створення заготовок, до упаковки готової продукції. Окрема увага завжди приділяється вибору найякісніших матеріалів та дотриманню технологічних умов безпосередньо на заводі. "Справжня німецька якість" - так можна сказати про всю продукцію торгової марки Kela (і про яйцерізки в тому числі). Щодо дизайну яцерізок, то над ним також працювали фахівці з Німеччини. Дизайнерам компанії Kela було поставлено завдання не тільки створити зручну та функціональну яйцерізку, але ще й зробити її зовнішньо привабливою. І вони з цим завданням впоралися чудово! У цьому можна переконатися будь-якої миті, порівнявши на екрані монітора зображення яйцерізки Kela із зображеннями яйцерізок від інших виробників.

Чому найкращими вважаються яйцерізки компанії Kela ми розібралися, тепер кілька слів про те, чому їх краще купувати саме в нашому інтернет-магазині. По цьому питанню все просто і очевидно: ми єдиний в Україні офіційний інтернет-магазин Kela. Тільки купуючи товари у нас, ви можете бути впевненими, що купуєте оригінальну продукцію торгової марки Kela, купуєте її за прийнятною ціною, легко та без зайвих рухів (у тому числі і в один клік). При необхідності ви можете отримати безкоштовну професійну консультацію наших спеціалістів як з приводу яйцерізок, так і з будь-якої іншої продукції, просто зателефонувавши по одному з номерів, які вказані в розділі "Контакти". І як приємний бонус від нашої компанії отримуєте безкоштовну доставку кур'єром по Києву або обраним вами поштовим сервісом по всій території України.

Назад
Корзина
Корзина ещё пустая
Назад
Сравнение
Список порожній