Кухонні ваги KELA | Купити електронні ваги для кухні в Києві, магазин Kela в Україні - Фото 1 Каталог товарів
Список порожній
Кухонні ваги KELA | Купити електронні ваги для кухні в Києві, магазин Kela в Україні - Фото 73

Ласкаво просимо в офіційний
інтернет-магазин Kela

Або увійдіть як користувач
Telegram glo

Кухонні ваги

Товарів на сторінці
Сортировка
Фільтри
  • Фільтри
  • Ціна
    -
  • Довжина
  • Колір
  • Колекція
  • Матеріал
  • Висота
  • Ширина

Точні та надійні кухонні ваги Kela

Говорячи про кухонні ваги, ми маємо на увазі перш за все їх невеликий розмір і більш високу чутливість до зміни ваги. Якщо ж розібратися у внутрішньому устрої, то стане очевидним той факт, що за принципом дії вони мало чим відрізняються від своїх "старших братів" - ваг підлогових. Отже, якими бувають кухонні ваги. Насамперед вони поділяються за принципом зважування на механічні та електронні. Оскільки механічні кухонні ваги потихеньку відходять в історію і компанія Kela не випускає та не продає такі моделі, то й ми в цій статті зосередимо увагу виключно на електронних кухонних вагах.

Якщо в механічних вагах вага вимірюється за допомогою відкаліброваної пружини (або спіралі), яка закріплена на осі стрілки покажчика, і при навантаженні розтягується важелями, переміщуючи стрілку за шкалою, то електронні ваги працюють зовсім інакше. У них тиск на платформу терезів призводить до її зміщення, і це зміщення зчитується тензометричним датчиком, який встановлений під платформою. Отримані дані перетворюються на ряд електричних імпульсів, які розшифровуються на платі управління і потрапляють на екран кухонних терезів у вигляді зрозумілих усім нам цифр та символів. Тому електронні кухонні ваги відрізняються від механічних набагато більшою точністю (іноді навіть аж до десятої частки грама), оскільки датчики здатні вловити найменші зміни просторового положення платформи. Сучасні тензометричні датчики та плати з мікросхемами, які використовує компанія Kela, гранично плоскі за формою та дуже маленькі за своїми габаритами, що дозволяє випускати кухонні ваги Kela компактами та одночасно дуже точними.

Говорячи про кухонні ваги, важливо згадати про таке поняття, як межа зважування. При покупці ваг на цей показник потрібно звертати увагу чи не в першу чергу. Межа зважування - це максимальне навантаження, яке здатна витримати платформа електронних терезів. Для електронних кухонних терезів цей показник найчастіше коливається в межах від 3 до 5 кілограмів (зрідка буває і більше). Точні цифри межі зважування завжди вказуються в характеристиках товару чи описі щодо нього. Перевищення допустимого навантаження (тобто межі зважування) може призвести до серйозних поломок, аж до механічних пошкоджень. Тому слід бути особливо уважними та не перевантажувати свої кухонні ваги.

Електронні кухонні ваги Kela незамінні на кухні

Ще один важливий показник електронних ваг — точність їх вимірювання. На механічних моделях вона найчастіше відповідала ціні розподілу на вимірювальній шкалі. В електронних терезах точність залежить від чутливості встановленого тензометричного датчика. Тому буває вона зовсім різною: від 0,1 грама у дорогих моделях, до 1 грама у більш бюджетних. Тонність виміру 1,5-2 грами для сучасних для електронних кухонних ваг уже вважається неприйнятною. У переважній більшості моделей кухонних ваг точності вимірювання достатньо навіть для зважування спецій та харчових добавок, не кажучи вже про крупи та іншу бакалію.

І насамкінець кілька слів про корисні функції, які включені в більшість моделей кухонних ваг Kela. Мабуть, найкорисніша з них це тарокомпенсація. Така функція дає можливість миттєво та автоматично відняти з результатів зважування масу порожньої тари (посуду, фольги, обгорткового паперу). Ще одна функція – послідовне зважування. Стане в нагоді вона в тих випадках, коли потрібно зважити велику кількість різних інгредієнтів по частинах. У міру зважування ваги заноситимуть у пам'ять послідовно всі результати та за підсумком видадуть на екран сумарну вагу. Ще варто відзначити такі опції в кухонних вагах, як перемикання з одних одиниць виміру на інші. Є також автоматичне вимкнення при бездіяльності та автоматичне включення при знаходженні під навантаженням. Така проста на перший погляд опція допомагає продовжити ресурс батарейок у 2-3 рази.

Назад
Корзина
Корзина ещё пустая
Назад
Сравнение
Список порожній