Набори і ковпаки для сиру KELA | Купити набір для нарізки сиру в Києві, магазин Kela в Україні - Фото 1 Каталог товарів
Список порожній
Набори і ковпаки для сиру KELA | Купити набір для нарізки сиру в Києві, магазин Kela в Україні - Фото 73

Ласкаво просимо в офіційний
інтернет-магазин Kela

Або увійдіть як користувач
Telegram glo

Набори і ковпаки для сиру

Товарів на сторінці
Сортировка
Фільтри
  • Фільтри
  • Ціна
    -
  • Колекція
  • Матеріал
  • Колір
  • Довжина

Бездоганний спосіб зберігання сиру

При зберіганні будь-якого сиру важливо дотримуватись температурного режиму. Але існує ще одне правило, менш очевидне, але не менш важливе: сиру треба "дихати". А отже, повітронепроникна упаковка, така як поліетиленовий пакет, для зберігання сиру не підходить. Харчова стретч-плівка також не вирішить проблеми зберігання сиру. При такому способі упаковки плівка контактуватиме безпосередньо з поверхнею сиру, конденсуючи на собі вологу, створюючи живильне середовище для росту плісняви ​​та швидкого розмноження різних хвороботворних бактерій. У супермаркетах та продуктових магазинах найчастіше упаковують сир саме у харчову плівку, але ця упаковка розрахована на дуже короткий період зберігання; умовно кажучи – принести додому та розпакувати. Ще буває упаковка вакуумна, заводська. В ній сир може зберігатися довго, але тільки до першого відкриття такої упаковки. Надалі для зберігання сиру вона вже не підходить.

Але й залишати сир без упаковки також не можна. Від цього він дуже швидко обвітриться, висохне (якщо сир твердий) або вбере сторонні запахи (у випадку з м'якими сирами). За певних умов процес обвітрювання відбувається дуже швидко, буквально за лічені години. Можна, звичайно, купувати сир маленькими порціями, щоб з'їдати його за один раз. Але це не вихід із ситуації; не завжди і не всі мають можливість поповнити продуктові запаси саме тоді, коли це потрібно. І єдине правильне вирішення проблеми зберігання сиру в домашніх умовах — купити ковпак для зберігання сиру, окремо або в наборі з дощкою для нарізування та ножем для сиру.

Набори для нарізки і ковпаки для сиру Kela

Купити набори для нарізки і ковпаки для сиру Kela можна в нашому інтернет магазині, адже такий сучасний сирний ковпак, або по народному сирниця, являє собою оригінальний кухонний посуд, що складається з плоскої нижньої частини у вигляді дошки для нарізання або тарілки, та кришки у формі купола, прозорої або непрозорої, залежно від конкретної моделі. Розрахований сирний ковпак для короткочасного зберігання сиру за кімнатної температури. Наприклад, безпосередньо перед подачею або на сервірованому столі під час великого застілля. А також для більш тривалого зберігання в умовах низьких температур у холодильнику чи погребі. В останньому випадку сирний ковпак захищає сир не тільки від згубного впливу повітря та вологи, але і він проникнення комах та інших шкідників. У деяких країнах Європи прийнято подавати сир до столу виключно під ковпаком і ніяк інакше.
Класичні сирні ковпаки виготовляються з фаянсу або глазурованої кераміки (нижня частина) та прозорого скла (безпосередньо ковпак). Скляні ковпаки для сиру бувають пресованими (дешевші) або видувними (дорогі моделі). Виготовляються вони як із безбарвного (найчастіше), так і з кольорового скла. Але є й альтернативні варіанти. Наприклад, нижня частина може бути виготовлена ​​з дерева чи пластику, а ковпак – з того самого пластику або нержавіючої сталі. Під сирним ковпаком продукт захищений від надмірної дії повітря та вологи (конденсату), і в той же час повністю не ізольований завдяки мікроциркуляції повітря на стику між тарілкою та ковпаком. Сирні ковпаки хоч і називаються сирними, але підходять також і для зберігання інших продуктів: м'ясної та ковбасної нарізки, розрізаних овочів та фруктів, кондитерських виробів.
Але важливо пам'ятати: навіть під сирним ковпаком сир (як і багато інших молочних, а також м'ясних харчових продуктів) слід зберігати тільки в холодильнику або правильно обладнаному льоху, при постійній температурі від +2 до +8 °C. І порада для гурманів: так як багато сортів сиру (особливо м'які сири) не люблять перепадів температури, і особливо різкого охолодження, їх найкраще зберігати в "теплій" частині холодильної камери - тобто в середній її частині, подалі від задньої стінки.

Назад
Корзина
Корзина ещё пустая
Назад
Сравнение
Список порожній