Друшляки і сита KELA | Купити друшляк з нержавіючої сталі в Києві, магазин Kela в Україні - Фото 1 Каталог товарів
Список порожній
Друшляки і сита KELA | Купити друшляк з нержавіючої сталі в Києві, магазин Kela в Україні - Фото 73

Ласкаво просимо в офіційний
інтернет-магазин Kela

Або увійдіть як користувач
Telegram glo

Друшляки і сита

Товарів на сторінці
Сортировка
Фільтри
  • Фільтри
  • Ціна
    -
  • Колекція
  • Матеріал
  • Діаметр
  • Колір

Найкращі в Україні друшляки та сита Kela

Друшляки і сита - ці два види кухонного приладдя дуже схожі між собою, і в той же час мають ряд ключових відмінностей. Насамперед це відмінності зовнішні. Класичний друшляк більше схожий на миску або каструльку з отворами в стінках та денці. Отвори у друшляка трохи більші, ніж у сита, але розташовані вони далі один від одного. Сито ж у свою чергу отворами своїми нагадує сачок для лову метеликів, тому що отвори у сита дрібні та густі. Покривають вони, як правило, всю поверхню сита, за винятком армуючого обідка та ручки. Ручок, як у друшляка, так і у сита може бути дві (і тоді вони невеликі), або ручка одна, досить довга, як у ковшика. І сита, і друшляки виготовляються з різних матеріалів. Дешевші моделі — із пластику чи силікону, моделі середньої цінової категорії — із емальованого заліза чи алюмінію. І найдорожчі, красиві та довговічні – з нержавіючої сталі, тому купити друшляки і сита Kela цілком вірне рішення.

Друшляки Kela важливий атрибут на любії кухні

За функціональністю та цільовим призначенням між ситами та дуршлагами так само є як подібності, так і відмінності. Почнемо із того, що між ними спільного. Як друшляки, так і сита підходять для відціджування води після приготування деяких страв. Наприклад, на них можна відкинути свіжозварені макарони, щоб із них стекла вода. І друшляки, і сита знадобляться, коли потрібно промити ягоди та інші дрібні плоди. Так і сита і друшляки дуже потрібні тим людям, які готують домашній сир. Тепер про відмінності: через сита можна протирати пюре і просіювати борошно. І в цьому криється основна перевага сит перед друшляками, так як друшляки для такої роботи не пристосовані. За допомогою маленьких ситечок можна відцідити відвари трав або рівномірно розподілити сипкі продукти по поверхні якоїсь страви (наприклад, приправити корицею яблучний пиріг або посипати цукровою пудрою пончики).
І друшляки, і сита мають подібну (як правило, куполоподібну) форму, і різняться між собою лише глибиною та діаметром. Глибина їх варіює від 2-10 см у сит, до 8-20 см у друшляків, а діаметр від 6 см (маленькі ситечки) до 26 см (великі друшляки). Прямокутні і квадратні сита і друшляки зустрічаються вкрай рідко, також рідко виробником вказується об'єм цього кухонного приладдя. Представлені в нашому інтернет-магазині друшляки та сита торгової марки Kela мають класичний дизайн, зовні надзвичайно привабливі та відрізняються від продукції інших виробників відмінною німецькою якістю. Всі друшляки найчастіше продаються окремо, а сита можна купити як окремо, так і наборами. Крім того, в асортименті компанії Kela, в категорії "Дуршлаги та сита" представлені шейкери для сипучих продуктів. Всі товари Kela, які продаються в нашому офіційному інтернет-магазині, виключно оригінальні, за багатьма позиціями діє система знижок, і, звичайно ж, у нас безкоштовна доставка по Києву та по Україні. Купити друшляки та сита Kela у нас просто і швидко, в тому числі доступна покупка в один клік.

Назад
Корзина
Корзина ещё пустая
Назад
Сравнение
Список порожній