Домашній текстиль KELA | Купити текстиль для кухні в Києві, магазин Kela в Україні - Фото 1 Каталог товарів
Список порожній
Домашній текстиль KELA | Купити текстиль для кухні в Києві, магазин Kela в Україні - Фото 73

Ласкаво просимо в офіційний
інтернет-магазин Kela

Або увійдіть як користувач
Telegram glo

Текстиль для кухні

Якісний кухонний текстиль із натуральної бавовни Kela

Під словосполученням "Текстиль для кухні" люди найчастіше мають на увазі кухонні рушники, прихватки та фартухи, іноді скатертини та фіранки, але про них цього разу не буде мови. А ось на кухонних рушниках, фартухах і прихватках зупинимося та обговоримо цю тему докладніше, оскільки саме ці категорії товарів від німецького виробника — компанії Kela, представлені в нашому офіційному інтернет-магазині kela.ua. Саме прихватки, фартухи й кухонні рушники - та сама частина кухонного текстилю, яка безпосередньо пов'язана з процесом приготування їжі. Іноді від наявності або відсутності в потрібний момент під рукою прихватки залежить, згорить ваш пиріг в духовці або ви встигнете його витягнути. А кухонні рушники - це не тільки чистий посуд і сухі руки, але ще відсутність крапель на підлозі від води, що скапує, розводів на стільниці після вологої губки. Та чи мало для яких цілей може стати в нагоді кухонний рушник - всіх випадків не передбачати і не описати. А вже про те, як надійно гарний фартух захищає від плям ваш одяг і говорити зайве. Якщо домогосподарка на кухні не в домашньому одязі, то обов'язково у фартуху. Це вже стало звичкою, ба більше — законом у багатьох сім'ях.

Високоякісний домашній текстиль Kela

Тому в компанії Kela зосередили свою увагу на випуску саме прихваток, фартухів та кухонних рушників, справедливо вважаючи цей сегмент найпопулярнішим серед усієї різноманітності кухонного текстилю. Купити домашній текстиль Kela можна на уьому сайті, а для знайомства з асортиментом розповімо загалом про кожну категорію. Прихватки. На сайті kela.ua вони поділені на рукавиці-прихватки та прихватки класичні. Ракавиці-прихватки потрібні для екстремальніших умов: при роботі з духовкою, грилем, посудом старого зразка, де ручки нагріваються до дуже високої температури, а також з каструлями великого об'єму, де важливо не тільки не обпалити кисті рук, але й надійно зафіксувати велику та важку посудину в руках. А ось звичайні, класичні прихватки квадратної форми можна використовувати у всіх інших випадках. Наприклад, коли поверхня або ручки посуду не сильно розігріті, або коли ймовірність обпектися дуже мала і прихватки потрібні більше для підстрахування, ніж для захисту від опіків. Тому класичні прихватки і менші, і тонші, ніж прихватки-рукавиці. Але оскільки на кухні при роботі з джерелами високої температури можуть виникнути різні, й часто непередбачувані ситуації, ми наважимося порекомендувати вам запастися прихватками обох видів: і класичними квадратними, і прихватками-рукавицями.


Щодо фартухів і кухонних рушників, то їх в асортименті компанії Kela безліч, різних кольорів та відтінків, в клітинку і смужку, з орнаментом і без. Можна підібрати буквально під будь-який кухонний інтер'єр. Вони всі універсальних розмірів. Фартухи Kela, наприклад, підійдуть як чоловікам, так і жінкам, як високим, так і низькорослим. А у кухонних рушників Kela настільки ідеально підібрано співвідношення довжини та ширини, що вони будуть і зручно розташовуватися на плечі під час роботи, не сповзаючи й не падаючи на підлогу, і гармонійно виглядатимуть на гачку або на спинці стільця. Крім того, і прихватки, і фартухи, і кухонні рушники Kela можна підібрати в одному тоні, одному стилі, з однаковим або ідентичним орнаментом. І головне - весь кухонний текстиль Kela пошитий виключно з натуральних матеріалів (100% бавовни).

Назад
Корзина
Корзина ещё пустая
Назад
Сравнение
Список порожній