Раклетниці KELA - купити гриль-раклетницю в інтернет-магазині в Києві, Україні на Kela.UA - Фото 1 Каталог товарів
Список порожній
Раклетниці KELA - купити гриль-раклетницю в інтернет-магазині в Києві, Україні на Kela.UA - Фото 73

Ласкаво просимо в офіційний
інтернет-магазин Kela

Або увійдіть як користувач
Telegram glo

Раклетниці

Товарів на сторінці
Сортировка
Фільтри
  • Фільтри
  • Ціна
    -
  • Матеріал робочої поверхні
  • Кількість персон
  • Потужність
  • Колір

Раклетниці від Kela

Серед численних інструментів і посуду, створеної, щоб готувати різноманітні страви, деякі унікальні вироби залишаються в тіні популярності класичних моделей. І не тому, що складні або занадто дорогі, а через особливості конструкції, специфіки використання, а також відносної рідкості. Інтернет-магазин Kela готовий запропонувати своїм покупцям саме такий ексклюзив: у нас ви можете купити спеціальне пристосування для приготування особливих видів смаженого сиру – раклетниці від Kela. При бажанні, звичайно, ці своєрідні міні грилі можна застосовувати не тільки для підсмажування сиру, а для приготування бутербродів.

Спочатку, дуже давно, ці пристрої були просто з'єднаними одна над іншою пластинками, де нижня була кам'яною-плитою підставою для розміщення гарячих каменів, в той час як верхні виконували роль поверхні для смаження. Гриль такого типу відзначався компактністю і тому використовувався як оригінальна переносна міні-піч. Наприклад, її часто брали з собою пастухи, щоб розігріти їжу, але не займатися кожен раз підготовкою повноцінного багаття.

Сучасні раклетниці Kela

Сьогодні ви і самі можете спорудити щось подібне, але ось в домашніх умовах на зміну «конструктору» з кам'яних плит давно прийшов електрогриль-раклетниця. Замість кам'яній тут нагрівач, що працює від мережі, так що фактично сучасна раклетниця – це лише ще один різновид електропечі. Судячи з численних відгуків покупців, оновлений прилад отримав кращі якості свого попередника, але став ще більш зручним.

Досить просто вибрати і купити раклетницю відповідного розміру, і ми доставимо її на вказану адресу в Україні. Або ж ви можете забрати її з пункту видачі товару в Києві. Як і завжди, компанія гарантує німецьку якість виробу (доставка з Німеччини), а також доступну ціну.

Назад
Корзина
Корзина ещё пустая
Назад
Сравнение
Список порожній