Гусятниці KELA | Купити гусятницю в Києві, магазин Kela в Україні - Фото 1 Каталог товарів
Список порожній
Гусятниці KELA | Купити гусятницю в Києві, магазин Kela в Україні - Фото 73

Ласкаво просимо в офіційний
інтернет-магазин Kela

Або увійдіть як користувач
Telegram glo

Гусятниці

Товарів на сторінці
Сортировка
Фільтри
  • Фільтри
  • Ціна
    -
  • Колекція
  • Матеріал
  • Об`єм
  • Колір

Гусятниці Kela: алюмінієві та чавунні

Серед величезного розмаїття кухонного посуду деякі її різновиди відзначаються наявністю власної «спеціалізації». І значення даної особливості не можна недооцінювати, адже певні страви не вдасться правильно приготувати, без використання відповідних ємностей. В даному розділі нашого інтернет-магазину ви зможете купити особливий різновид таких аксесуарів – гусятниці та качатниці. Спеціальний тип посуду обсягом (максимальним) в кілька літрів, іноді з антипригарним покриттям і зі значно потовщеним дном, в якому дуже зручно готувати зазначені види птиці. Хоча і не тільки птиці.

Чавунні та алюмінієві  гусятниці Kela будуть в нагоді для любої домогосподарки

Наприклад, гусятниці Kela цілком дозволяють готувати різні страви з риби, овочів або м'яса, а також комбінувати інгредієнти за бажанням, тому купити гусятниці Kela є сенс. Якщо потрібно, то у звичайній чавунній гусятниці ніщо не заважає зварити навіть плов або кашу. Конструкція цього посуду опрацьована з урахуванням того, наприклад, що від внутрішнього об’єму, залежить те, як багато повітря буде міститися всередині. Чим його більше, тим більшою буде вологість скоринки птиці, відповідно, страва не пересушити. Ця особливість повністю позбавляє від необхідності користуватися фольгою і папером, як раніше. А завдяки рівномірному нагріванню птицю навіть не доведеться постійно перевертати. Підбираючи гусятницю, важливо враховувати все – навіть те, чи варто зупинитися на посуді зі звичайною або з нестандартною кришкою-сковородою. Компанія Kela випускає також моделі, пристосовані для індукційної плити, які навіть не обов'язково ставити в духовку. Але класична лита у нас, звичайно, теж знайдеться. Вона, ймовірно, ніколи не застаріє, хоча б тому, що чавунні корпусу краще інших зберігають тепло, пом'якшують м'ясо, та й ціна у них приваблива.

Напевно, багато початківці кулінари навіть не підозрювали, що можуть існувати такі тонкощі, а тому ми рекомендуємо прочитати відгуки інших покупців в даному розділі. Німецька якість від європейського бренду в Києві з доставкою по всій Україні – це Kela!

Назад
Корзина
Корзина ещё пустая
Назад
Сравнение
Список порожній