Ласкаво просимо в офіційний
інтернет-магазин Kela
Що являють собою ємності для зберігання сипучих продуктів? Як правило, це контейнери з кришками, в яких можна зберігати будь-які сипкі їстівні запаси, крім швидкопсувних. Наприклад, цукор, борошно, макаронні вироби, крупи, кавe, чай, спеції та багато чого іншого. Такі ємності надійно захищають продукти як від пересихання, так і від вологи, а також від комах-шкідників та дрібних гризунів, що особливо актуально для мешканців приватного сектору.
Купити ємності KELA можливо в нашому інтернет-магазині, як поштучно, так і цілими наборами, складеними з ємностей однієї колекції, але різного об'єму. Якого об'єму вибрати ємність? Вибір багато в чому залежить від кількості продуктових запасів у домі та від кількості членів сім'ї, які там проживають, а також від цільового призначення самої ємності. Наприклад, ємності для спецій рідко бувають об'ємом більше 0,2 літра, тоді як ємності для зберігання борошна або макаронних виробів можуть бути в своєму об'ємі й до 2 літрів. Також при виборі ємності потрібно заздалегідь враховувати висоту полиць, на яких ці ємності передбачається зберігати. Якщо полиці в кухонних шафках високі, то краще придбати ємності вузькі та високі, якщо ж полиці низькі — навпаки.
Що стосується форми ємностей для сипких продуктів, то, як правило, вона буває прямокутною або циліндричною. Ємності циліндричної форми найчастіше виглядають привабливішими, їх прийнято виставляти на чільне місце, вони можуть бути частиною кухонного інтер'єру. У той час, як ємності прямокутної фори практичніші, їх можна компактно розташовувати на полицях і в кухонних шафках, вони займають менше місця, легше штабелюються, а це означає, що в одному й тому самому кухонному ящику можна розмістити на 15%-25% більше запасів, якщо використовувати ємності прямокутної форми.
З матеріалів, які використовуються при виготовленні ємностей, можна виділити три найпопулярніші - це скло, кераміка і пластик. Ще більша різноманітність по кришкам. Вони бувають, як і ємності, пластиковими, скляними і керамічними, а ще дерев'яними, силіконовими та з нержавіючої сталі, з дозаторами і без дозаторів. У кожної конструкції та у кожного матеріалу свої практичні та естетичні особливості, свої плюси та мінуси. Наприклад, керамічні та скляні ємності виглядають привабливіше пластикових, але при цьому важчі, масивніші та легко б'ються, якщо їх випадково впустити на підлогу. Пластикові зазвичай виглядають не так красиво, але зате вони більш легкі за вагою і більш стійкі до механічних пошкоджень.
І ще одна відмінна риса різних ємностей для зберігання сипких продуктів - це їхня прозорість або непрозорість. Який тип ємності вибрати - справа смаку кожної окремої людини. Якщо ємність прозора, вона не захищає від прямих сонячних променів, але якщо вона стоїть у закритій кухонній шафці, то її прозорість вже не має такого значення. У непрозорій ємності можна зберігати продукти і на відкритих полицях, але з іншого боку важко визначити, що саме в якій ємності зберігається і які там залишки цього продукту. Втім, більшість сипких продуктів набагато чутливіші до вологи, ніж до дії сонячних променів. А від вологи надійно захищають майже всі представлені тут ємності. Так що вибір завжди за покупцем. Ми ж зі свого боку гарантуємо вам справжню німецьку якість ємностей KELA, 100% оригінальність, прийнятні ціни та безкоштовну доставку по Україні.